Boğaziçi Menü Kabı ve Otel Ekipmanları Web Sitesi @ www.bogazicimenu.com - Aralık 2017

İyi bir etki için doğru Menü Kabı seçin!

Yükselen satış grafiği

Arkadaşınız yada aileniz ile yeek yemek için bir restorana gittiğinizde, yemek seçiminizi daha restorana girmeden yapmışsınız demektir. Türk Mutfağının eşsiz lezzetleri, Dünya Mutfağından yada fast food aperatif lezzetleri.. Kendinizi mutlu hissedeceğiniz o anı yaşamak üzeresiniz;
...

Tabiki Hayır!

Fast Food Cafeler hızlı yemek tüketilen mekanlardır. Ağır alacart menüleri uzun uzun incelemek için müşterilerin pek zamanı olmaz. Kısa yemek isimleri, hayal etmeniz için zaman harcamanızı istemeyen fotoğraflar ile menü donatılmış olmalıdır. Hızlı geçen bir güne ayak uydurmak için ordasınız ve asıl amacınız aç kalmamak.. Buun için cafe menüleri dar ebatlarda, bol fotoğraflı ve kısa anlatımlı olmalı. Bu sizin görmek isteğiniz bir menü olacaktır.

...

Doğru Menü Alacart Menü olacaktır!

Detayların gözünüzden kaçmayacağı bir menü istersiniz.. Yemeklerin içinde hangi malzemeler kullanılmış, yerken tadını arayacağınız hangi soslar kullanılmış. Bunların hepsi sizin için önemli, tek tek okuyup doğru yemeği sipariş etmek istiyorsunuz.. O halde size bir alacart menü verilmiş olmalı. Aksi halde zengin menüsüyle, eşsiz lezzetleri dinlendirilmiş seçme etlerin kullanıldığı bu restoranda ne işiniz var!. Ama işletme size böyle bir menü sunmadıysa, markasına ve mutfağına uyumlu bir menü kabına henüz ulaşamamış demektir.
...